“Insaatı yeni biten dairemizin temizligi için Samimi Temizlik ekibini temizlige çagırdık. Yaptıkları titiz ve itinalı temizlikten çok memnun kaldık. Farklı forum sitelerinde temizlik firmaları hakkında okudugumuz yorumlardan dolayı endiselenmistik ancak Samimi Temizlik Ekibinin özverili çalısması bizi çok rahatlattı ve mutlu etti. Ihtiyacı olan herkese gönül rahatlıgıyla tavsiye ederiz. Ellerinize ve emeklerinize saglık!

- Demet Çelik K.

İnşaat Sonrası Temizlik 09.07.2015

Sizleri tanıdıgıma çok memnun oldum. Umutsuz hastaya çare olan doktor gibisiniz.
Deneyin tavsiye edin, asla pisman olmazsınız. Ben tecrübe ettim.

- Ferman E.

Tadilat Sonrası Temizlik 08.07.2015

Süper bir temizlik hizmeti alacak olmanın yanı sıra; emegini gerçekten ortaya koyan, dürüst ve güzel insanlarla tanısıp umut dolabilir, moralinizi yükseltebilirsiniz Samimi Temizlik ile çalısarak.
Islerine sonuna kadar sahip çıkıyorlar, sonuçla ilgili sizden önce kendileri tatmin olmadan bırakmıyorlar isi.
Hepinize tekrar tesekkür ederiz Samimi Temizlik...

- Burak T.

Tadilat Sonrası Temizlik 27.06.2015

Merhaba Samimi Temizlik ile ilgili diger yorumları okuyarak yeni tasınacagım evin temizligini Samimi Temizlige yaptırmaya karar verdim. Ev büyük bir tadilattan yeni çıkmıstı ve gerçekten büyük bir temizlik gerektiriyordu. Etrafta bir sürü temizlik sirketi var ancak olumsuz deneyim yasayan bazı tanıdıklarım da vardı. Bu nedenle benim için yorumlar çok önemliydi. Samimi Temizlik ile  telefonda konustuktan ve yorumları okuduktan sonra kendilerine güvendim. Evin fotograflarına bakarak fiyata ve eve kaç kisi getireceklerine karar verdiler. Ben isim nedeniyle temizlik sırasında evde degildim. Annem ve kayınvalidem -ki ikisi de temizlik hastalıgı boyutunda titizdirler:)- eslik ettiler. Üç bayan bir erkek dört kisi geldiler ve evimi pırıl pırıl temizlediler. Gün boyunca firma sahibi telefonla fotografları göndererek merakımı giderdi. Gerçekten büyük emek harcıyorlar ve aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar. Herkese tavsiye ederim.

- Büşra A.

Tadilat Sonrası Temizlik 29.04.2015

Samimi Temizlik ile görüsmem oldu. Saatler ayarlandi, fiyatta anlasildi. Ve dedikleri gün, dedileri saatte 1 dakika bile gecikme olmadan geldiler. Temizlik ekipmanları onlardan, malzemeler de yine yanlarında getirdikleriydi. Bizim acimizdan tek pürüz, onlar temizlik yaparken bizim evde olmayacak olusumuzdu. Benim böyle bir talebim olmadıgi halde her odanin, her asamasini tek tek fotograflayarak bana internet üzerinden gonderdier. Atılacakları sordular, öncesi-sonrası fotograflar attılar.
    Son bomba da islerine gösterdikleri özen ile ilgili. Ev insaat temizligi oldugu icin her asamasiyla büyük bir titizlikle ilgilendiklerinden evden ciktiklarinda saat 21.00'i geciyordu. Kontrol asamasinda bize "Ay surasi keske söyle olsaymıs” dedirtmediler. Bir de nasil güleryüzlüler! Biz ailecek sevdik kendilerini.
    Bu sebeple, eger Ankara'daysaniz; kapinizi, pencerenizi, mutfak dolaplarınızı, banyonuzu, tuvaletinizi parlatmak istiyorsaniz hemen Samimi Temizlik'e ulasin. Inanin memnun kalacaksınız.

- Rüya A.

İnşaat Sonrası Temizlik,18.04.2015

Tasınacagımız evin temizligi için 2 hafta önce bu firmayla anlastık. Kalabalık bir ekiple geldiler, oldukça titiz bir sekilde özenerek güzelce temizlediler evimizi. Oldukça memmun kaldık.

- Hakan O.

İnşaat Sonrası Temizlik, 06.02.2015

Bugüne kadar çalıstıgım en iyi temizlik sirketi. Benim evim için benden daha fazla titizlik gösteriyorlar. Herkese gönül rahatlıgıyla tavsiye ederim.

- Kevser

Ev Temizliği, 27.01.2015

Evin ilk etapta ultra pis oldugunu düsünürsek yapılan is çok güzeldi. Kesinlikle artık ev esya sokulabilecek kıvama geldi. Duvarlar pencereler dolaplar ve lavabolar istedigim gibiydi ,ev bambaska bir hale bürünmüs. Kesinlikle tavsiye edebilirim.

- Fatih D.

Ev Temizliği, 16.12.2014

Ankara Eryaman'daki evim için Samimi Temizlik'ten 12 Aralık ta insaat sonrası temizlik hizmeti aldım.. Hizmetlerinden gayet memnun kaldık. Gecenin geç saatlerine kadar son derece titiz bir sekilde çalısmalarını sürdürdüler.. evi en ince ayrıntısına kadar güzel bir sekilde temizlediler.. Tüm arkadaslara yogun çabaları için çok tesekkür ediyorum.. Firma sahiplerine  de ilgileri için ayrıca çok tesekkür ediyorum

- Aydın E.

İnşaat Sonrası Temizlik, 14.12.2014

Titizlikle ve itinayla çalısan firma ekibine çok tesekkür ediyorum. Hiç bir detayı atlamadılar. Özellikle Oguz Bey isini çok ciddiye alan müsterisini memnun etmek için ugrasan bir insan. Kendisine ayrıca tesekkür ederim.Mükemmel oldu. Tekrar ellerinize saglık."

- Eda B.

Ev Temizliği, 07.12.2014

1+1 insaat sonrası olan evimin temizligi için iki bay ve bir bayan gelerek evimi oturmaya hazır hale getirdiler. Islerim oldugundan yanlarında duramadım.Bir ara ne yaptılar diye bakmaya geldigimde mutfak vestiyer çekmecelerinin komple yerlerinden çıkarılıp bir kenara istiflendigini gördüm.Tek tek temizlenerek yerlerine takılıyordu.Hiç bir yeri atlamadılar.Aldıkları ücreti fazlasıyla hakediyorlar.Tasındıktan sonra da birlikte çalısacagız. Gerçekten çok tesekkürler.

- Sami Ö.

İnşaat Sonrası Temizlik, 06.12.2014

Kesinlikle dört dörtlük bir hizmet vermeyi misyon edinmis Samimi ve dürüst personel, isini seven bir ekip. 4 kisiyle zamanında gelerek ve söz verdikleri gibi çok kaliteli bir hizmetle insaat sonrası temizlik konusunda yardımcı oldular. Tek kelimeyleÇok titiz ve kaliteli bir is! Kesinlikle herkese tavsiye ederim (özellikle zor begenenlere) Tesekkürler...

-

İnşaat Sonrası Temizlik, 30.11.2014

3 kisi detaylı temizlik yaptılar. Özellikle Oguz Bey isinin hakkını vermeye çalısan birisi. Tebrik ederim. Tavsiye ederim.

-Hüseyin T.

Ev Temizliği, 19.11.2014

Çok tesekkür ederim.titiz ve profesyonel çalısmaları, ilgili oluslarından ötürü.bundan sonra güvenle çalısabilicegim bir firma oldular. Tekrar görüsmek dilegiyle.

- Gizem İ.

Ev Temizliği, 14.11.2014

Aldigim hizmetten cok memnun kaldim. Tüm ekibe tesekkür ederim.

- Hakan B.

Ev Temizliği, 06.11.2014

Samimi temizlik isini gerçekten profesyonelce yapıyor.. %100 tavsiye ediyorum... Her sey için tesekkürler...

- Muhsin K.

Ev Temizliği, 01.11.2014

Baslangıçta internette yapılan yorumlara bakarak hizmet almakta tereddüt etmistim. Ayrıca insaat temizligi için benim evime dört erkek personel gelecekti. Bayan eleman olmaması da kaygılandırmıstı. Ancak firma sahibi bayan erkek personellerin de en az bayanlar kadar titiz çalıstıgını ve esinin de bulunacagını söyleyince kabul ettim.iyiki de etmisim. Gerçekten yapılan temizlikten çok memnun kaldım.Ayrıntılı ve ince temizlik yapılmıs. Dün insaat tozu içindeki evim bugün hemen tasınmaya hazır hale gelmis."

- Semra Ç.

Ev Temizliği, 28.10.2014

Tesekkür ediyoruz. Ellerine saglik, cok güzel is cikardilar."

- Burcu T.

Ev Temizliği, 27.10.2014

Emekleri için çok tesekkür ederiz. Ankara nın ayazında özenle yaptıgınız insaat temizligi için elinize, emeginize saglık.."

- Çiğdem F.

Ev Temizliği, 21.10.2014

Çok memnun kaldım, çok titiz ve özenli hizmetiniz için tesekkür ederim."

- Muttalip O.

Ev Temizliği, 26.09.2014

Temizlik sirketinin vermis oldugu hizmet tek kelimeyle mükemmeldi aldıkları ücretin çok fazlasını hakediyorlar gerçekten güler yüzlü ve samimi davranmaları bizi çok memnun etti basarılarının devamını diliyorum."

- Tugay S.

İnşaat Sonrası Temizlik, 18.09.2014

Aldıgımız insaat sonrası temizlik hizmetinden memnunuz. Birgül hanımın ilgisine,onunla birlikte çalısan diger personellerine de tesekkür ederiz."

- Ahmet E.

Ev Temizliği, 15.09.2014

Evin tadilatı gecikmisti ve esyalarım aynı gün gelecekti. Firma sahibi ve ekibi ellerinden geleni yaparak çok kısıtlı bir zamanda evi hazır hale getirdiler. Umdugumdan daha detaylı bir temizlik oldu. Özellikle 3. eleman Sami ye çalıskanlıgından dolayı tesekkür ediyorum."

- Mehmet Akif D.

Ev Temizliği, 06.09.2014

"Her zaman sizinle çalısmak isterim ve diger arkadaslara öneririm her konuda beklentim karsılandı.çok tesekkürler"

- Zafer U.

Ev Temizliği, 01.09.2014

“Gerçekten güleryüzlü kibar ve iletisimi çok iyi insanlar. Islerinide çok iyi biliyorlar. Insaat sonrası temizlik bundan daha iyi olamazdı. Içime gerçekten sinen bir is çıkardılar. Cok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum."

- Bilal T.

Ev Temizliği, 31.08.2014

Oguz Bey elinden geleni yaptı, hosuma gitmeyen yerleri tekrar temizlediler. Tesekkür ederim."

- Ayşe S.

İnşaat Sonrası Temizliği, 01.08.2014

Emeklerine saglık, evimiz tertemiz oldu. Herkese önerecegim güvenilir, çalıskan bir ekip. Tesekkürler."

- Elvin Nilay S.

Boş Ev Temizliği, 24.09.2014

Firma sahibi güleryüzlü, isinde de gayet basarılı bir hanım. Kolay begenmeyen annemi bile memnun etmis daha ne olsun."

- Gökçe B.

Ev Temizliği, 17.07.2014

Hizmetlerinden çok memnun kaldıgımız Birgül Hanım, esi ve elemanlarına yapmıs oldukları temizlik için tesekkür ederiz. Tavsiye etmeye basladık bile."

- Şeyda Ş.

İnşaat Sonrası Temizliği, 07.07.2014

Çok çok iyiydi.güleryüzlü bir bay birde bayan geldiler. Titizlikle her tarafı tertemiz bir sekilde evi teslim ettiler.profesyonel bir ekip.söylememe de gerek kalmadan her seyi hallettiler. Herkese tavsiye edebilirim. Birgül hanıma ve ekibine tesekkür ederim."

- Fatih E.

Ev Temizliği, 29.06.2014

Temizlik icin evinizi iciniz rahat bir sekilde teslim edebilirsiniz. Ben evde olmamama ragmen cok güzel bir is cikarmisler. Güleryüzlü ekibi ve kendisine çok tesekkür ederim."

- Dilek Ö.

İnşaat Sonrası Temizliği, 27.06.2014

Titiz ve gıcık biri oldugumdan çok sabrettiler. Ev sıfır oldugundan insaat pisligi vardı. Ancak, cam, yerler, ıslak ve tahta zemin konusunda iyiler. Hatta elektrik ve su ustası varkende rahatça çalısabildiler. Evin sıkıntılarınıda görüp çözüm önerisinde bulunuyorlar. Banyodaki ve mutfaktaki aksaklıkları söyledikleri gibi yapabilirlerse çözüyorlar."

- Yasin S.

Ev Temizliği, 12.06.2014

Tek kelimeyle 'Temizlik' bu arkadasların isi! Titiz, kibar, anlayıslılar paranın hakkını çok fazlasıyla verdiler, elimi hiçbir seye vurdurmadılar. Her seyi özenerek yaptılar. Geri bildirime çok açıklar. Gerçekten inanılmaz memnun kaldım... Ellerine saglık."

- Onur B.

Ev Temizliği, 09.06.2014

Güler yüzlü ve kibar olmanın yanı sıra titiz ve özenli bir hizmet aldım. Çok memnun kaldım. Tesekkürler."

- İrem Ö.

Ev Temizliği, 04.06.2014

“Aslında 3 haziran için randevulasmıstık. Ama o gün bir isim çıktıgından bugün gelip gelemeyeceklerini sordum sagolsunlar beni kırmadılar. Bir bay ve bir bayan geldiler. Ikisi de çok güleryüzlü ve bekledigimden daha iyi ve düzenli çalıstılar. Her taraf pırıl pırıl oldu.gerçekten memnun kaldım. Çok çok tesekkürler."

- Sanem P.

Ev Temizliği, 01.06.2014

Biz teşekkür ederiz...

“Ankara'da insaat sonrası temizlik yaptırmak icin firma arayanlara Samimi Temizlik firmasını gönülden tavsiye ediyorum. Yapilabilecek en fazla dikkatle, ince ince böyle bir temizlige ilk defa rastlıyorum. Insaati yeni bitmis evim ben hic yorulmadan ısıl ısıl tertemiz oldu. Birgül hanıma ve Oguz beye, ekiplerine ve emegi gecen herkese tüm emeklerinden ötürü çok tesekkür ediyorum.”

- Hülya K.

İnşaat Sonrası Temizlik 23.08.2015

“Sehir dısından tasınanlar için temizlik en büyük problemdir. Fakat biz bu problemi en hijyenik ve temiz sekilde atlattık. Çok sanslıymısız ki Samimi Temizlik'le yollarımız kesisti. Internetteki yorumları okuyarak ulasmaya çalıstım fakat isim benzerligi nedeniyle baska bir firmayla görüsmüsüz. Diger sirket bizi o kadar üzdüler ki geri gönderdik ,son anda sansa telefon numarası bulmamla 2 saatte her seyi planlayıp evimize geldiler. Pazar günlerini zor durumda kaldıgımız için bize ayırdılar. Insanın halinden anlayan, güler yüzlü, dürüst insanlar olduklarını hemen anlıyorsunuz zaten. Oguz bey abiligini de göstererek bazı evdeki olumsuzluklarıda fark edip bizi uyardı. Kısaca daha ne olsun dört dörtlük temizlik isteyen dürüst, güvenilir insan isteyen hiç baska sirket aramasın Samimi Temizlik size yeter de artar bile... Üstelik ben o kadar memnun kaldım ki kartviztlerinden bol bol aldım gönül rahatlıgıyla tüm arkadaslarıma dagıtacagım. Her sey için tesekkürler Samimi Temizlik.”

- Esra H.

İnşaat Sonrası Temizlik 12.07.2015

“İnternet yorumlarına bakarak insaat sonrası temizlik için samimi temizlik çalısanlarını tercih ettik. Dedikleri saatte evimizdeydiler. Çok güzel temizlediler evimizi. Iletisimleri de çok güzeldi. Tavsiye ediyoruz.”

- Sema T.

İnşaat Sonrası Temizlik 21.02.2016

“Samimi Temizlik gercekten samimi calısanların oldugu bir sirket. Evimin tadilat sonrası halini görünce 'Biz bu pis eve nasıl tasınacagız!' diye düsünürken Samimi Temizlik imdadıma yetisti sabah ise giderken kendilerine bırakıp gittigim perisan evim, döndügüm de mis gibi olmustu. Ben is yerindeyken evimin durumunu wassapptan resimle bilgilendiren Birgül hanımın ilgisine hayran kaldım. Emeklerine ve güleryüzlülükleri icin kendilerine cok tesekkür ediyorum tekrar. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, herkese tavsiye ediyorum.”

- Ece Topcu E.

Tadilat Sonrası Temizlik 15.04.2016

Inşaat sonrası temizlik için bir şirket araştırıyorduk. Ev giriş katı olması nedeniyle bir çok evden daha korkunç durumdaydı.bu nedenle şirket konusunda kafamızda soru işaretleri vardı. Internette hakkında bir çok olumlu yorum okuduğumuz samimi temizlik adlı şirkette karar kıldık. Sabah 8.30 da eve giriş yaptılar. Gerekirse sabaha kadar temizlik yapacaklarını ama evi bitirmeden gitmeyeceklerini söyleyen oğuz bey öncelikle fazla inandırıcı gelmemişti fakat temizlik sabah 4 e kadar sürdü ve sonuç mükemmeldi . Evi teslim ettiklerinde ince temizliğe girişmeden yasanabilicek durumdaydı banyo fayanslarından tutupta dolap içlerine kadar her yer çok temizdi. Biz çok memnun kaldık. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler.    -Halil Ö. 16.08.2017
 
“Tek kelimeyle MUHTESEMMMLER :) Insaat sonrası temizlik için çok arastırma yaptım. Her kafadan bir ses çıktı ve gözümü çok korkuttular. Ama daha ilk telefon görüsmesinde Oguz Beyden sordugum sorulara çok profesyonel cevaplar aldım. Kendisine açık açık endiselerimden bahsettim ve bana tatmin edici cevaplar verdi.
Ve temizlik günü geldi çattı, sabah söyledikleri saatte evin kapısı çaldı. Bes kisi her türlü malzemelerini yüklenmisler, güler yüz ile içeri girdiler. Etrafa baktılar ve hemen bir is bölümü yapıldı. Ben ise ise gitmek durumundaydım. Gün içerisinde Birgül Hanım yapılan isler hakkında, fotograflar ile beni sürekli bilgilendirdi. Aksam eve gittisimde gözlerime inanamadım. Bir gün içinde ev pırıl pırıl olmustu. Her yer, ama her yer temizlenmisti. Beraberce kontroller yapıldı ve isi teslim ettiler.
Kesinlikle, ama kesinlikle Samimi Temizlik sirketini tavsiye ediyorum. Ne temizlik malzemesi ile ugrastım ne de burası olmamıs burası olmamıs demedim. Diger ucuz firmalara veya tek basına bu isi yaparım diyen sözde temizlikçilere kanmayın.
Oguz beye, Birgül hanıma ve ekipteki diger arkadaslara tekrar tekrar tesekkür ederim. Ellerinize ve emeginize saglık :) Iyi ki varsiniz :) ”

- Handan A.

Tadilat Sonrası Temizlik 12.12.2016

Samimi Temizlik tarafından düzenlenmiştir.

  • Facebook App Icon

İLETİŞİM NUMARASI:  0507 670 16 47